حفاری چاه پرچین 

تهران،میرداماد، میدان مادر، خیابان کوشا، خیابان ساسانی، پلاک9، واحد3، طبقه2
شرکت پرچین

تعمیر چاه آب

تعمیر چاه کار آسانی نیست به علاوه که به مجوز و هزینه‌ی بالایی نیاز دارد. حتی اگر هزینه برای فرد مهم نباشد دوندگی و رفت و آمدی که برای گرفتن مجوز مورد نیاز است هر کسی را خسته می‌کند و از طرفی وقتی می‌توانیم قبل از ریزش ، با تعمیر چاه آب دوباره آن را زنده کنیم و از آن استفاده کنیم چه نیازی به حفر چاه جدید و دویدن توی ادارات برای گرفتن مجوز است؟

برای اینکه بتوان قبل از ریزش تعمیر چاه آن را تعمیر کرد و از مشکلات بعد از آن جلوگیری کرد باید هر از چند گاهی به منظور تعمیر چاه و برگرداندن قدرت و بازدهی تعمیر چاه آن را بررسی کرد. لازم به ذکر است فرسوده و ناتوان شدن چاه اجتناب ناپذیر است و  در بازه‌های زمانی خاص بالاخره این اتفاق می‌افتد. طول این بازه‌های زمانی به جنس خاک و نوع چاه بستگی دارد ولی جدای از این‌ها اگر تشخیص دادیم که چاه به تعمیر نیاز دارد با شرکت‌های حفر و تخلیه‌ی چاه تماس می‌گیریم و این کار را به آن‌ها می‌سپاریم.تعمیر چاه

تعمیر چاه

تعمیر چاه آب کار راحتی نیست بنابراین کار هر کسی هم نیست و خطراتی همچون ریزش حین تعمیر را می‌تواند در پی داشته باشد. بنابراین انجام آن اشخاص متخصص و ماهر خود را نیاز دارد. این افراد از داخل، چاه را مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود مشکل، تعمیر چاه قسمت‌هایی که خطر ریزش دارد را تعمیر می‌کنند و بعد از تعمیر چاه یک لایروبی انجام می‌دهند. لایروبی بعد از تعمیر باعث می‌شود که از متوقف شدن سریع کار چاه بعد از تعمیر چاه، جلوگیری شود و مدت زمان بیشتری بتوان از آن استفاده کرد. در لایروبی دیواره‌های چاه را برای خلاص شدن از مواد چسبیده به آن، تراش می‌دهند و سپس این مواد را خارج می‌کنند. در این مرحله کف تراشی هم داریم و درآخر با لجن کشی کار را به آخر می‌رسانند. بعد از ان چاه دوباره مانند اول عملکرد خود را خواهد داشت.